Hakkımızda

Omnis Kompozit

Omnis Kompozit, 2012 yılından beri kalitesi ispatlanmış ham maddeler ve son teknoloji makine parkurları ile Elyaf Takviyeli Polimer (FRP) ve Cam Elyaf Takviyeli Beton (GRC) endüstrilerine özel çözümler geliştirmektedir. 30’a yakın markanın temsilciliğine sahip olan Omnis Kompozit, “Farklı vizyon, Fark Yaratan Çözümler!” prensibi ile sektörünün en dinamik ve yenilikçi aktörleri arasındadır.

Yurt içinde geniş müşteri portföyüne sahip olan Omnis Kompozit aynı zamanda sınırsız vizyonu ve profesyonel çözümleri ile 15 farklı ülkeye düzenli ihracat yapmaktadır. Kompozit üretim serüvenleri ile hayatımızın çok farklı alanlarına giren son ürünlerin başarıyla üretilmesi ve geliştirilmesi için her zaman birinci sınıf ham maddeleri tedarik eden Omnis Kompozit, ürün seçkisini düzenli olarak yeniler ve geliştirir.

Omnis Kompozit ekibi, polimer sanayine yönelik çok özellikli ham madde ve katkıların yanı sıra CTP ve GRC uygulamalarına yönelik makineleri ile geniş bir yelpazede hizmet deneyimi yaşatır. Yurt içinde ve yurt dışında farklı kültürlerle iş birliği içerisinde olan nitelikli ekibimizin temel amacı, müşteri memnuniyetini daima üst düzeyde tutmaktır.

İnşaat ve prekast sektörlerinde yaygın olarak kullanılan GRC (Cam Elyaf Takviyeli Beton) üretimleri için Alkali Dirençli (AR) cam elyaf takviyeleri, beton için kalıp ayırıcı, akrilik polimer ve akışkanlaştırıcılar gibi beton katkılarının stoktan tedarikinin yanı sıra sürdürülebilirlik ve yeşil çevre hareketine gönülden inanan Omnis Kompozit Ailesi, genleştirilmiş cam küre ürününün Türkiye’deki en büyük tedarikçisidir. Genleştirilmiş cam küre ürünü, inşaat sektöründe geri dönüşümlü ve ekolojik bir ürün olarak kullanılan, yeşil bina projelerinde sık sık yer alan bir yalıtım malzemesidir. Omnis Kompozit bu özel ürünü Türkiye ve yakın coğrafyadaki 8 ülkede temsil etmektedir.

Kompozit Sanayicileri Derneği üyesi olan Omnis Kompozit, daima yeniliğe, üretime, üreticiye ve tüketiciye yönelik yatırımlar yaparak polimer kompozit sektöründe özel bir dünya kurmuş, yeni bir hikaye yazmıştır.