Ana Sayfa • Omnis Kompozit
Omnis Kompozit Omnis Kompozit Omnis Kompozit Omnis Kompozit Omnis Kompozit
MAKİNE ve EKİPMANLAR
Cam Takviyeli Plastik ve Cam Takviyeli Beton uygulamalarına yönelik makine ve ekipmanlarının tedariği , kurulumu ve yetkin teknik destek ve yedek parça hizmeti verilmektedir. Sunulan tüm makine ve ekipmanlar üretici firma garantisi ile Türkiye tek yetkili satıcısı olarak pazara sunulmaktadır. Tüm makineler Türkiye genelindeki satış sonrası destek garantisine sahiptirler.

Haberler >>

01.06.2017, 12.40

40. ULUSLARARASI ISTANBUL YAPI FUARINA KATILDIK

    

Omnis Kompozit Ltd. 23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenen 40. Istanbul Yapı Fuarında standımızı ziyaret eden tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

13.04.2016, 11.26

Taiwan Glass Industry Türkiye ve Orta Doğu Temsilcisi Omnis Kompozit Ltd.

Omnis Kompozit Ltd. 2015 yılında başlayan görüşmelerin sonucunda, 2016 yılı başından itibaren, Taiwan Glass Industry (TGI) firmasının cam elyaf takviye ürünlerinin Türkiye ve Ortadoğu resmi temsilcisi ve dağıtıcısı olmuştur. TGI firmasında tek ve çok uçlu fitil, PA-PP-PC-POM-PBT-PET-ABS gibi mühendislik plastiklerine uyumlu kırpılmış elyaf, düşük gramajlı dokuma kumaş, keçe, yarn ürünleri mevcuttur.

 

12.09.2014, 14.03

ÇELİK HASIR KULLANIMINI ORTADAN KALDIRAN BETON MUKAVEMET ELYAFI

Zemin betonlarında mukavemet değerlerini arrtırmak için kullanılan, Çelik Hasır yerine ikame edebilen Alkali Dirençli Kırpma ürünü FibraTec V12 piyasaya sunulmuştur. Özellikle otopark, kamyon trfiğinin yoğpun olduğu yollar ve yürüyüş yolları gibi yüksek mukavemet gerektiren yerlerde kullanımı uygundur.

Alkali dirençli (AR) Cam Elyafından üretilen bu özel kırpıntı malzeme, beton içerisinde, mukavemet değerlerini uzun yıllar korur.

1 Kg'lık veya 20 Kg'lık ambalajlarda piayasa sürülen ürünün tavsiye edilen kullanım miktarı 600-1000gr/m³beton. 

 

30.04.2014, 08.58

Vakum İnfüzyon Sarf Malzemeleri Ürün Portföyümüzde

Omnis Kompozit Ltd. vakum infüzyon uygulamalarında ihtiyaç olan tüm sarf malzemelerinin tedariğine başlamıştır. Hem perakende hem de toptan satış imkanı mevcuttur. Küçük projelere ve yeni başlayanlar için "Başlangıç Kiti" önemli bir çözümdür. Daha fazla bilgi OmnisKompozit Ltd. web sitesinden edinilebilir.

17.04.2014, 10.59

Genleştirilmiş Cam Küre Ürünlerinin Yeni Üreticisi Stikloporas Omnis Kompozit Ltd. ile Türkiye Pazarında

Genleştirilmiş Cam Küre, ısı ve ses izolasyonu, hafif beton ve levha üretimlerinde ve nem kontrolü gerektiren uygulamalarda mükemmel çözüm sunmaktadır. İzolasyon değerlerini %60 oranına kadar arttıran bu ürün ile yapılara katma değer kazandırmakta ve enerji tasarufu ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Beyaz Genleştirilmiş Cam Küre konusunda dünyanın ikinci üreticisi olan Stikloporas firması, Türkiye ve yakın çoğrafyasındaki tek temsilciliğini ve dağıtıcılığını 2014 yılından itibaren Omnis Kompozit Ltd. firmasına vermiştir. Stikloporas ürünleri 0,25mm'den 16mm ye kadar değişen tane boyutlarında beyaz renkte mevcuttur. Özel projeler için gri renkli ürünlerin tedariği de mümkündür. Omnis Kompozit Ltd. ürünleri stoktan tedarik ederek tüm müşterilerine hizmet vermektedir.

37. Istanbul Yapı Fuarı esnasında tanıtımı yapılacak Stikloporas Genleştirilmiş Cam Küre ürünleri hakkında daha detaylı bilgiyi Omnis Kompozit Ltd.'in 6.Salon 522 nolu standının yanı sıra, Stikloporas'ın 11A salon 172 nolu standında alabilirsiniz. Tüm ziyaretcileri standlarımıza bekleriz. 

 

ÜRÜN KATALOĞU
Omnis Kompozit ürün kataloğunu indirerek, ürünlerimizi daha detaylı inceleyebilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünün kodu ile ön talep formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Katalog İndir

Hızlı İletişim Formu

Hızlı İletişim Formu

Aşağıdaki hızlı iletişim formunu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

* Yıldızlı alanların doldurulması zorunludur.
© Copyright 2017 Omnis Kompozit
Omnis Kompozit